Re: alkoholizem 投稿者:alkoholizem_ 投稿日:2026/06/25(Thu) 20:07
No.30740
No.30740
Res je težko priznati si, da rabiš pomoč. Potem pa sem izvedel za center in vse se je spremenilo. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjev centru. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Več o tem in o izkušnjah pacientov si lahko preberete neposredno na uradnem viru: alkoholizem <a href=zdravljenjealkoholizma.com>alkoholizem</a>. Zdaj sem že pol leta trezen in ponosen nase.
Če nekdo v vaši okolici ne ve, kam se obrniti - najboljša odločitev je poklicati. Srečno!